Vaktliste

Nedenfor finner du oversikt over behov for vakter under KVN Indoor Cup 2018.

Klikk på denne lenken for å sende inn dine vaktønsker.

Ta kontakt med Håvard Soløy dersom du har spørsmål til vaktlista.

Fredag

Flerbrukshallen

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2 Vakt 3 Vakt 4
20-23

Therese Svellingen Rong
(91380921) 

Mikael Søderstrøm
(45077026)  

Ida-Marie Kjærstadbakk
(41243658) 

(ingen)
23-slutt (02) Tom Kenneth Sandvær
(40088347) 

Kristian Pedersen Mosti
(96016982) 

Marius Grønning Hågensen
(91535463) 
Trond Skarheim
(95465178)

 

KVN

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2 Vakt 3
20-23 Håvard Soløy
(91321797) 
Stefana Micic
(48644042) 
Neringa Stankeviciute*
(47748594)  
23-02

Hogne Rosø
(99530035)

Line Beathe Klæbo
(94985058) 
Maria Nikoline Haugerud*
(91319942)

 

Lørdag

Flerbrukshallen

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2 Vakt 3
08-11 Bozena Hartleb
(46212331)

Kristin W. Vinje
(41650649) 

Neringa Stankeviciute
(47748594) 
11-14 Flyktningetjenesten i Nesna
(46894507) 
Lyder Vassdal
(95739355) 
Håkon Kypriotis
(45166971)
14-17 Marte Paulsen
(94892115) 
Patrick Sund
(92330387) 
Maria Nikoline Haugerud
(91319942) 
17-20 (slutt) Janne Andersen
(90531491) 
Malin Griep
(96796510)
Kristine Stornes
(90641597)
         

 

KVN

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2 Vakt 3
02-06

Hogne Rosø
(99530035)

Raymond Lillevik
(47022104) 
 (Ingen)
06-10 Kaja Aardal
(95776029) 
Malin Otheliussen
(46968173) 
 (Ingen)
10-13 Hildegunn Høyrem
(96237623) 
Hallvard Moxnes
(93826615) 
 (Ingen)
13-16 Catrine Hole
(93878923)
Augusto Pacheco
(46940750)
 (Ingen)
16-19 Finn-Olav Konow
(90849039) 
Birgitte Konow
(95522490)
 (Ingen)
19-slutt Per Arne Kjærvik
(91876111)
Sebastian Thorvaldsen
(91749262) 
 (Ingen)
       

 

Søndag

KVN

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2  Vakt 3
 02-06  (Ingen)  (Ingen)  (Ingen)
 06-10  (Ingen)  (Ingen)  (Ingen)

 

 

Vaktoversikt for elever

Fredag

Innsjekking på KVN

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2
15-17 Lotte (2ST) Ruben (2ST)
17-19

Christian (IKT)

Rosemari (2ST)
19-21 Rebekka (2ST)

Weronika (2ST)

 

Sekretariat flerbrukshallen

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2
16-19 Kaspar (IKT)  Susanne (2HO) 
19-22 Lotte (2ST)  Christian (IKT) 
22-slutt(02) Ruben (2ST)  Karita (2ST)

 

Kjøkken / kiosk

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2
 12-14 Komite Komite  
 14-16 Komite  Komite
 16-18 Marte (2HO) Maja (2HO)
 18-20 Marte (2HO) Maja (2HO)
 20-22 Noor (2HO) Maria A. (2ST)
 22-24 Emma (2ST) Maja (2ST)
 24-slutt (02) Weronika (2ST) Sebastian (2ST)

 

Lørdag

Sekretariat

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2
0740-10 Lotte (2ST)  Rosemari (2ST) 
10-13 Kaspar (IKT)  Susanne (2HO) 
13-16 Ruben (2ST)  Karita (2ST)
16-19 Christian (IKT)  Rebekka (2ST)
19-slutt

Kaspar (IKT) 

Susanne (2ST) 

 

Kjøkken / kiosk

Tidspunkt Vakt 1 Vakt 2
08-10 Noor (2HO) Maria A. (2ST)
10-12 Emma (2ST) Maja (2ST)
12-14 Weronika (2ST) Sebastian (2ST)
14-16 Emma (2ST) Maja (2ST) 
16-18 Noor (2ST)  Maria A. (2ST)
18-20 Marte (2HO) Maja (2HO) 
20-22 (ingen)  (ingen)
22-24 (ingen) (ingen)
Translate
noafsqamarhyazeubebnbsbgcanyzh-CNzh-TWcohrcsdanlenettlfifrfyglkadeelhthawiwhihuisidgaitjakkkokukylvltmkmgmsmlmtmnmynepsfaplptparorusmgdsrstsnsdsiskslsoessuswsvtgtatethtrukuruzvicyxhyiyozu